Herken jij ook het belang van digitalisering in je organisatie? Bij Adapt herkennen wij dat zeker en daarom ben ik de nieuwste collega bij Team Adapt Innovatie. Nu een maand als Digital Projectmanager aan de slag en ik ben echt op mijn plek.
Even voorstellen
Mijn naam is Anne-Fleur en ik ben een enthousiaste en gedreven verbinder. Mijn drijfveer is persoonlijke ontwikkeling. Met de kennis en ervaring die ik heb opgedaan, zet ik graag anderen in hun kracht. Als verbinder signaleer ik wat er speelt en gebruik dit om mensen/projecten/organisatie te laten excelleren.
Mijn omgeving herkent mij in de quote: “Ik heb het nog nooit gedaan, dus ik denk dat ik het wel kan”. Dit komt door mijn focus op eigen ontwikkeling en het enthousiasme waarmee ik elke uitdaging aan ga. Gedreven om mijn doelen te behalen.
“Ik heb het nog nooit gedaan, dus ik denk dat ik het wel kan”
Pippi Langkous
Ben jij beter in Bèta of Alpha, Mens of Proces?
“Waarom moet ik specialist zijn in één van de twee?” vraag ik mij wel eens af. Mijn kracht ligt juist in het begrijpen van beide en deze verbinden. Dus waarom moet ik kiezen?
Toen ik jong was lag mijn kracht in de bètavakken en niet in vreemde talen. Ik was veel beter in het begrijpen van systemen en deze toepassen. Toch kon ik hier mijn kracht in communicatie niet kwijt. Daarom ben ik Communicatie aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen gaan studeren. Ik heb mijn achtergrond kunnen toepassen op de werkvloer bij de optimalisatie en implementatie van IT-oplossingen. Denk aan projecten rondom Sharepoint, websites, online dienstverlening en andere digitale processen. Daarbij breng ik proces én mens bij elkaar. Vanuit Adapt kan ik nu nog meer organisaties helpen bij digitalisering en de optimalisatie van digitale toepassingen.
Mijn eerste maand bij Adapt
Er ligt geen blauwdruk klaar als je bij Adapt aan het werk gaat. Iedereen wordt ingezet op projecten waar hun kracht ligt. Daarom zit ik als ondernemer op mijn plek bij Adapt. Samen zijn wij een groep specialisten die hun krachten bundelen om organisaties te helpen groeien en innoveren. Mijn eerste weken maak ik kennis met mijn collega’s en hun vakgebieden. Ik leer door de verschillende invalshoeken het bedrijf goed kennen. Een leven lang leren is het uitgangspunt bij Adapt. Dat sluit goed aan bij mijn wil om mij voortdurend te ontwikkelen. De eerste cursussen staan gepland. Daarnaast ben ik druk op zoek naar een mooie opdracht. Ik ben namelijk nog parttime beschikbaar, maar waar ben ik nu naar op zoek?
Mijn ideale opdracht
In mijn ideale opdracht ben ik de spin in het web die digitalisering, proces en mens verbindt. Ik zie het binnen organisaties fout gaan als een van die onderdelen niet genoeg focus krijgt. De gestelde doelen leveren dan aan het einde van het project niet de beoogde waarde op. Ik zorg er als Digital Projectmanager onder andere voor dat er overzicht ontstaat en dat de digitale toepassingen de beoogde waarde opleveren bij de gebruiker. Ik ben de verbindende factor in een wereld waarin IT, processen en communicatie niet meer onafhankelijk van elkaar gezien kunnen worden.
Loop jij als ondernemer en organisatie tegen vragen aan op het gebied van digitale oplossingen? Of heb je iemand nodig voor de projectuitvoering? Laten we kennismaken. Neem contact met mij op via anne-fleur@adapt.nl of 0657607960 voor een kop koffie of thee.